Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciała trzech osób w mieszkaniu w Lublinie. Zginęli od strzałów z broni myśliwskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Obrzydliwe komentarze. Zgineli ludzie, tragedia rodzinna. Zamilczcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbulwersowana napisał:
Obrzydliwe komentarze. Zgineli ludzie, tragedia rodzinna. Zamilczcie!
 Sama zamilcz idiotko. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mordercy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żenujące. Przeczytałam komentarze na ten temat i jestem w szoku. Skąd u ludzi tyle nienawiści i jadu??? O zmarłych, tylko dobrze albo wcale. I co z tego, że należał do takiej czy innej partii??? I co z tego? Jest demokracja i każdy może wyznawać określone poglądy i należeć, gdzie chce. Tu chodzi, o człowieka i dramat który się rozegrał. Trochę można było zorientować się w sytuacji. Rzeczywiście, nie zazdroszczę... W tym przypadku, mogło być tak (niestety to spekulacje), że chciał sam popełnić samobójstwo, a żona wymusiła , że skoro tak, to i ona i córka zginą razem. Na pewno rozmawiali. Współczuję z całego serca. A do kogoś kto napisał, że nie zaciąga długów i je sam chleb to mam tylko tyle - na zdrowie. Bo życie, niestety jest takie a nie inne. Nie raz trzeba zaciągnąć długi, bo to choroba, bo to inne zdarzenie (a nie mamy takiej gotówki). Jeżeli chodzi o wpis, że lekarz leczy, bo to jego obowiązek. Są lekarze z prawdziwego zdarzenia, są również i tacy którzy lekarzami nigdy być nie powinni. A z tego co czytałam w komentarzach, ludzie go znali i był wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Sama miałam to szczęście, że trafiłam na cudownego lekarza, który leczył moje dzieci i proszę mi wierzyć, wiem co mówię... Szkoda człowieka, szkoda żony, córki i tej która została i musi z tym żyć dalej.
Szkoda mordercy?! Masz coś z głową?! Niech ta córka,która pozostała przy zyciu "podziękuje" swemu jakże "wspaniałemu" ojcu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek się załamał widząc co Schetyna robi z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykorzystywanie rodzinnej tragedii dla celow politycznych obrzydliwe. Wstydzę sie takich katolikow PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wykorzystywanie rodzinnej tragedii dla celow politycznych obrzydliwe. wstydzę sie takich katolikow pis
akurat tak się składa,że to popaprańcy wykorzystują wzsystko i wszystkich do celów politycznych. dla nich nie ma żadnych świętości,aby choć troche pod***yły im żałosne słupki poparcia społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i córka odniosła sukces w życiu ,kosztem 3 ofiar najbliższych,BRAWO , a jej dzieci mają dziadka morderce jeżeli to on zrobił ,ale każdy ma to na co sobie zasłuzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członko wie P0 mają ewidentne odchyły. Pamiętacie mordercę RASIAKA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakimi jestesmy katolikami mozemy zobaczyc po wpisach ponizej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu można zobaczyć twarz mordercy wojciecha borkowskiego. ***s://***znanylekarz.pl/wojciech-borkowski/lekarz-rodzinny-pediatra/swidnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien" ten ponizej co zamiescil post to pewnie święty. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze pani że zadłużył się dla zięcia ,na klinikę,to ten i córka nie mogli mu pomóc spłacać rat,tylko pozwolili mu zostać mordercą ??? Zięć wychwala się dwoma willami w świdniku i klinika a teść do grobu,zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasanal napisał:
undefined napisał:
Żenujące. Przeczytałam komentarze na ten temat i jestem w szoku. Skąd u ludzi tyle nienawiści i jadu??? O zmarłych, tylko dobrze albo wcale. I co z tego, że należał do takiej czy innej partii??? I co z tego? Jest demokracja i każdy może wyznawać określone poglądy i należeć, gdzie chce. Tu chodzi, o człowieka i dramat który się rozegrał. Trochę można było zorientować się w sytuacji. Rzeczywiście, nie zazdroszczę... W tym przypadku, mogło być tak (niestety to spekulacje), że chciał sam popełnić samobójstwo, a żona wymusiła , że skoro tak, to i ona i córka zginą razem. Na pewno rozmawiali. Współczuję z całego serca. A do kogoś kto napisał, że nie zaciąga długów i je sam chleb to mam tylko tyle - na zdrowie. Bo życie, niestety jest takie a nie inne. Nie raz trzeba zaciągnąć długi, bo to choroba, bo to inne zdarzenie (a nie mamy takiej gotówki). Jeżeli chodzi o wpis, że lekarz leczy, bo to jego obowiązek. Są lekarze z prawdziwego zdarzenia, są również i tacy którzy lekarzami nigdy być nie powinni. A z tego co czytałam w komentarzach, ludzie go znali i był wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Sama miałam to szczęście, że trafiłam na cudownego lekarza, który leczył moje dzieci i proszę mi wierzyć, wiem co mówię... Szkoda człowieka, szkoda żony, córki i tej która została i musi z tym żyć dalej.
Jeżeli o zmarłych się mówi dobrze albo wcale się nie mówi to nie rozumiem dlaczego o hitlerze albo stalinie mówią źle, przeciez to też zmarli. A co do jedzenia chleba, to nie rozumiem dlaczego oni  też nie jedli tego chleba jak piszesz, że to na zdrowie, tylko brał kredyty i być moze jadł samą szynkę, łososia, kawior itp. A co długów i choroby to nie jedna osoba zmarła z powodu choroby ponieważ rząd chorzych ma gdzieś, na 500+ dla młodych za leżenie ma ale na leczenie chorych już nie i nie jednego chorego nie było stać  na kredyty i umierał z powodu braku leczenia. A że był dobrym lekarzem to nie wątpię,  szacunek dla niego,ale bycie dobrym pracownikiem i branie kredytów na luksusy to są dwie odrębne sprawy, bo każdy chciałby żyć w luksusie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien"  ten ponizej co zamiescil post to pewnie święty. Tragedia.
 ja jestem bez winy bo nie biorę kredytów, pomimo,  że żyję biednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakimi jestesmy katolikami mozemy zobaczyc po wpisach ponizej.....
 to ty nie wiesz, ze nasienie katolickie to jest najgorsze stworzenie na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pożyczył dla córki i zachłannego zięcia to oni niech spłacają anie państwo bez jaj
 a co tam, i tak płacimy leniom za rozmnażanie się po 500+ to jak jeszcze spłacimy i takie długi to nic nie będzie, jesteśmy jako podatnicy przyzwyczajeni aby utrzymywać idiotów  jak nie rozmnażających się nie mając za co te dzieci utrzymywać to biorących kredyty i zabijających się lub tp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remontowane mieszkanie w świdniku, a to w lublinie co mieszkali obecnie czy to też ich, bo mnie nie stać na remont a tym bardziej na drugie mieszkanie z 1800 zł jakie zarabiam. Także nie byli chyba aż tak biedni że musieli brać kredyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu ludzie bogaci zatracają się w wydawaniu pieniędzy, myślą, że są pępkami świata i że tylko oni winni mieć pieniądze na każdy kaprys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze w piasecznie mieli chyba daczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...